Spotify Listesi Olan Ayakkabı

0

Adidas’ın devrim yaratan ikonik taban teknolojisi Boost, her geçen dönem daha yüksek teknolojiyle donatılıyor.
Spotify listesi olan bu ayakkabı rahatlığın yanında motivasyona da önem verdiği için güzel bir teknolojik ilerleme olmuş.

Adidas Pulseboost HD, tabanından en üstündeki QR kod detayına kadar teknolojik bir ayakkabı. O kadar teknolojik bir ayakkabı ki, Pulseboost HD için özel bir Spotify çalma listesi bile bulunuyor.

Konforu ile öne çıkan inovatif orta taban teknolojisini adidas, ilk kez yeni modeli Pulseboost HD ile sunuyor.

Ayakkabı tabanında Continantel marka kauçuk kullanıyor ve herkesin bildiği üzere çok iyi bir lastik firması kendileri.
Ayakkabının enerji depolama olayıyla yürüme isteğiniz gittiği an size güzel bir enerji geri dönüşü sağlıyor ve durmak istemiyorsunuz.

Boost teknolojisini inovatif bir yaklaşımla yenileyen adidas, aynı rakipsiz enerji geri dönüşü, daha fazla konfor ve denge için Boost HD’yi tasarladı. Ayağın tüm hareketlerinden sorumlu olan orta tabanda Boost teknolojisiyle devrim yaratan marka, Boost HD ile şehirli koşucularını hem rahatlık hem müzik ile merkezine aldı.

Boost teknolojisinde bir araya getirilen enerji kapsülleri benzersiz hücre yapıları sayesinde atılan her adımda daha fazla enerji depoluyor ve her adımda enerji geri kazanımı sağlıyor. Zemine daha yakın tasarlanan Pulseboost HD, ani hareketler için hazırlandı. Yoğun bir caddede aniden durma, ani veya hızlı bir yön değişimi yapma gibi hareketlerde bile performans avantajı sağlıyor.

Spotify ile ortak bir çalışma yapan adidas, ayakkabının üst kısmında şehir koşucularını motive etmek ve ilham vermek için bir QR kod yerleştirdi. Bu QR kodu telefonuna okutanlar Spotify’da koşu için hazırlanmış özel Feel the Boost çalma listesine yönlendiriliyor. Şehrin ritmini yakalamak ve koşu enerjisini artırmak için Spotify’ı başlatmak ve özel bir çalma listesine ulaşmak için kodu bir mobil cihazla taramak yeterli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz